top of page

Against All Odds-AAO Group

Public·35 members

Mladá Boleslav Slovácko on-line přenosu 16 prosince 2023 Živý přenos

19. 8. 2023 — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00. Příjemné sobotní odpoledne u Uherského Hradiště, vítám vás u sledování 5. kola ...

Obrana Slovácka však dokázala utěsnit prostor a získala míč pro sebe. 46' Gól Doskiho v nastavení poslal hosty do vedení 0:1 Do druhého poločasu vkročili rozehrávkou ze středového kruhu domácí fotbalisté. Ekpai ihned po rozehrávce mířil s míček do útoku po pravém kraji, ale neúspěšně. Druhý poločas začne přibližně v 17:02. Jedna nastavená minuta je minulostí a první poločas končí! Hráči do šaten odcházejí za stavu 0:1. 45+2' První poločas skončil. 45+1' Slovácko právě vstřelilo branku! V první minutě nastaveného času prvního poločasu se dostává Slovácko do vedení! Nakopnutý balon dokázal ve vápně přiťuknout hlavou Brandner osamocenému MERCHASI DOSKIMU a ten prostřelil Jana Šedu v brance Mladé Boleslavi. Zkušený křídelník neměl komu nahrát dopředu a tak zvolil zpětnou nahrávku až k Šimkovi. 83' Další pozorný zákrok v obraně předvedl Vlastimil Daníček. Domácímu celku už začíná pomalu docházet čas na vyrovnání. 82' Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Slovácko i nadále vede o jeden zásah na půdě Mladé Boleslavi. 81' Přetažený Fulnekův centr sice našel Pecha, ale velmi slabá hlavička nezaměstnala Tomáše Fryštáka v brance hostujícího týmu. Přímý přenos | sparta.cz ... přenosy; Sestřihy. play image. KH ISMM Kopřivnice - HC Dukla Praha. Házená FC Slovácko - FK Mladá Boleslav (U13), záznam · 30. 4. 2023 9:16, FK Pardubice ... Oficiální webové stránky týmu FK Teplice Tento víkend je na programu poslední ligové kolo roku 2023. V tomto online přenosu se zaměříme na souboj Mladé Boleslavi se Slováckem, který začne v 15:00. Kličkou zpět více k ose trávníku se zbavil obránce, ale následně trefil jen před sebou stojícího Šimka. 74' Slovácko se více a více zatahuje do obrany. Dancák zkoušel prodloužit balon do vápna, kde ale neměl šanci proti velké přesile Ladislav Krobot. 73' Ljovinova nahrávka našla Marka Havlíka. Střídající záložník měl před sebou volný prostor, dostal se až na hranici vápna, odkud ale pálil jen nepřesně vedle pravé tyče. 72' Pod tlakem napadajícího Havlíka byl David Šimek. Obránce domácího celku raději poslal míč zpět k Šedovi. Plzeň Slovácko on-line přenosu 12/11/2023 Živý sport 8. 10. [[[FOTBAL<<<<]]] Slovácko Baník on-line přenosu 26 listopadu 2023. FC Baník On-line přenosy - FK Mladá Boleslav On-line přenosy. << < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... Fortuna:Liga živě: Slovácko - Baník - Aktuálně.cz - Sport před 1 hodinou — On-line přenosy FC Slovan Liberec · : · FK Mladá Boleslav · 11.11 FC Slovácko Baník Ostrava on-line 26. 11. 2023 — 2023 Karviná Pardubice ... The Journey Art Expo Ivan Eduardo před 7 dny — Slovácko Bohemians on-line přenosu 9 prosince 2023 před 11 hodinami Slavia - Mladá Boleslav. Fotbalisté Slavie ve středečním osmifinále ... Slovácko dlouhým nákopem hledalo Brandnera, ale o něco rychleji byl u balonu Šeda. 26' Tradiční exekutor Marek Matějovský zakroutil balon do šestnáctky, kde se ale prosadil k hlavičce jen bránící Hofmann. 25' Fryštákova rozehrávka mířila do souboje Trávníkovi. Hostující středopolař balon příliš dlouho neudržel a do útoku mohl jít opět Ekpai. Po sraženém centru budou domácí rozehrávat rohový kop. 24' Mašek byl zády k brance a tak přiťukával balon proti noze Ekpaiovi. ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Marek Havlík. 56' ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Petr Reinberk. 55' Vasilij Siňavskij měl