top of page

Against All Odds-AAO Group

Public·35 members

FC Zlín FC Hradec Králové Přímý přenos 16 prosince 2023

Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu SK Slavia Praha - FC Hradec Králové. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů.

Domácí tak budou moct rozehrávat. 48' Rybička chtěl přejít přes Matejova, nicméně ten mu dokázal balon odebrat. 47' Cedidla se uvolnil a poslal balon do vápna, ovšem nikdo ve žlutém se k hlavičce nedostal. 46' Ani jeden z trenérů neudělal po přestávce žádnou změnu. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet ve druhém dějství. První poločas je minulostí a spokojenější zatím mohou být domácí, kteří vedou 2:0. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, nicméně Hradec Králové na rozdíl od svého soupeře využil své šance. V desáté minutě otevřel skóre Soukeník a o pár chvil později přidal druhý gól z penalty Kubala. Následovat ještě bude rohový kop. 59' Vlkanova si došel pro faul a získal pro svůj tým volný přímý kop z velmi slibné pozice. 58' Aktivní Mejdr se opět vydal dopředu a po jeho nabídce pálil z otočky Rybička. Simerský ale zaujal dobré postavení a jeho ránu zblokoval. 57' Conde dokázal prodloužit nákop Rakovana za sebe, jenže míč pak pro sebe uzmul Král. 56' Výborně nyní zasáhl Procházka, jenž si počíhal na Mejdra a poté mu bez problémů odebral balon. 55' Čech si teď vůbec neporozuměl s Leiblem a po jejich neshodě budou rozehrávat hosté. 54' Vlkanova si udělal prostor a pak hledal Rybičku, ale ten se ve vápně neprosadil. 53' Procházka se dostal pod tlak a jeho následná rozehrávka skončila v zámezí. Rakovan na tuto střelu nedosáhl, nicméně balon se mezi tři tyče nevešel. 39' Po několika nepřesnostech se balon dostal ke Kodešovi a ten raději uklidnil hru zpětnou nahrávkou na Krále. 38' Conde si všiml rozběhnutého Hlouška a hned mu posílal míč. Jeho přihrávka ale byla hodně prudká a balon skončil až u Fendricha. 37' Rakovan udržel Zlín ve hře! Filip Kubala zakončil na stejnou stranu jako v prvním případě a tentokrát ho hostující brankář přečetl. Žlutou kartu dostává Martin Cedidla (FC Fastav Zlín). 36' Tak pozor, uvidíme další penaltu! Cedidla totiž Čechovu hlavičku zblokoval rukou a arbitr Krejsa po kontrole u videa ukázal na puntík. 35' Další penaltu pro domácí po ruce Cedidly Matěj Rakovan chytil Třetí gól nebyl daleko! Vlkanova rozehrál standardku na Mejdra, který pak dostal míč před bránu. Hradec Králové Baník Ostrava přenos živý 9 prosince 2023 před 7 dny — kola Fortuna:Ligy mezi Slavií a Hradcem Králové. Zlín Slavia přenos živý 03.12.2023 Stre. přímý přenos zápasu FC Baník Ostrava - FC Hradec ... 29' Po několika nepřesnostech se balon dostal do autu. Jako poslední se ho dotkl Fillo, takže vhazovat budou domácí. 28' O chvíli později pálil pro změnu Dramé, ale ani on nedonutil Fendricha k zákroku. 27' Soukeník odvrátil centr Dramého jen ke Condemu a ten okamžitě pálil. Jeho ránu však na bránu nepustil obětavý Kodeš. 26' Chvilku se teď nehrálo, jelikož hlavní sudí Krejsa měl problémy se svým komunikačním zařízením. 67' Procházka se dnes již poněkolikáté dopustil nedovoleného zákroku. Votroci tak budou mít další standardku. 66' Vraštil se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ovšem jeho pokus ani nedolétl k bráně. 65' Klíma se dostal pod tlak Vukadinoviće, nicméně poradil si velmi dobře, a Hradec tak dál drží balon. 64' Kubala postupoval ze strany sám na bránu a trefil tyč. Tomu všemu ale předcházel ofsajd, takže branka by stejně neplatila. FC Zlín FC Hradec Králové přenos živě 16 prosince 2023 před 2 hodinami — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasů FC Hradec Králové. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápa