top of page

Against All Odds-AAO Group

Public·35 members

Handlová Spišskí Rytieri naživo 16 decembra 2023 TV

Stránka tímu Spišskí Rytieri na Flashscore.sk ponúka livescore službu, výsledky, plán zápasov a detaily stretnutí.

My, tréneri, to nevidíme príliš radi, ale divákom sa to asi páčilo. Niektoré situácie boli úplne šialené, nedalo sa to zastaviť. Vždy, keď sme sa dostali do pohodlného vedenia o 15-20 bodov, tak začali chalani vymýšľať a dovolili sa hosťom nadýchnuť. Tým pádom som nemohol nasadiť našich mladíkov, čo ma mrzí asi najviac. Mal som vybrať lepšie riešenia. Ďakujem fanúšikom za skvelú podporu a gratulujem Interu k výhre. " Romeo Crouch, hráč Prievidze: "Väčšinu zápasu sme to mali pod kontrolou, na konci sme však mali problém premeniť ľahké koše a mali sme problémy aj v obrane. Potom rozhodli trestné hody. Premenili viac trestných hodov, a práve preto zvíťazili. " Danilo Rakočevič, tréner Interu: "Zápas hodnotím samozrejme veľmi dobre, keď sme vyhrali. Teší ma, že sme to tu vyhrali bojovnosťou a charakterom. Spišskí Rytieri živý prenos | Players Of the Stage Group pred 49 minútami — 2023 — pred 4 dňami — Iskra Svit Prievidza sledovať zápas 28 októbra 2023 Živý pre 28. 10 Spišskí Rytieri Prievidza zápas naživo ... Na všetko, čo hostia robili, sme sa pripravovali, ale aj tak sme robili dookola tie isté chyby a ako povedal tréner, vytvorili sme z nich monštrum. Aspoň sme si zahrali my. Som rád za každé minúty a zápis do štatistík. “ Michal Madzin, tréner Patriotov: „Hrali sme s výbornou energiou a v druhom polčase sme ubránili Svit na 20 bodov, čo je veľkým kľúčom k víťazstvu. V polčase sme viedli o 15, ale vedeli sme, že duel sa nerieši za 20 minút. Do tretej štvrtiny sme vstúpili koncentrovane a hneď sme získali loptu, čo nám dalo sebavedomie, že druhý polčas môžeme držať vo svojich rukách. " Martin Koller, hráč Interu: "Som veľmi rád, že sme dosiahli toto víťazstvo. Potrebovali sme získať nejakú veľkú výhru vonku. Strašne veľkým problémom boli pre nás ich útočné doskoky, musíme na tom popracovať, trošku lepšie odstavovať súperových hráčov. Na konci sme dali ťažké strely a ja som naozaj veľmi rád, že sa nám tento zápas podarilo vyhrať. " MBK Baník Handlová – BC Komárno 96:76 (24:10, 25:19, 23:27, 24:20) Handlová: Harris 25, Scott 18, Todorovič 15, Balčiunas 13, Láštic 7 (Mirotič 8, Petráš a Pipíška po 5, Bolf, Kádaši, Obert a Vranský 0) Komárno: Markovič 20, Gilbreath 19, Volárik 9, Danielič 7, Ebo 6 (Foltín 13, Gergely 2, Dolník a Halász 0) TH: 31/21 – 20/13, Fauly: 21 - 23, Trojky: 7 - 7, Rozhodovali: Margala, Izák, Sirocký Nenad Miloševič, tréner Handlovej: "Prvý polčas sme odohrali dobrú obranu. [ŽIVÝ PRENOS@@@] Komárno Handlová naživo 9 29. 11. 2023 — (Živé HD-) Iskra Svit : Spišskí Rytieri naživo 29 novembra 2023 pred 3 dňami — Lučenec : Iskra Svit naživo 25 novembra 2023 pred 10 hodinami ... Šialené. “ Spišskí Rytieri – BKM Lučenec 102:90 (24:25, 30:21, 26:11, 22:33) Rytieri: Smith 33, Pipkins 15, Fusek 10, Mrviš 8, Juríček 0 (Kigab 27, Reeves 7, Hlivák 2, Zuščák 0) Lučenec: V. Kneževič 23, Givance 20, Sherfield 19, Siládi 6, Rákai 0 (Sapiega 16, Skubeň 4, Grenda 2, Aidi 0) TH: 36/26 – 13/9, Fauly: 19 - 26, Trojky: 10 - 11, Rozhodovali: Šarišský, Fanfara, Karnay Erich Korfanta, asistent trénera Rytierov: „Videli sme zápas bez obrán, rozhodol útok. Už na začiatku stretnutia sme vytvorili monštrum. Hostia dostali sebavedomie, mali výbornú úspešnosť streľby, ale to je o nás. To je naším prístupom. Robili sme chyby v obrane. To, čo sme pripravili proti ich útoku, sme nevedeli spraviť na palubovke. Pozitívom je len to, že si trochu zahrali mladí, aby trochu cítili hru. Familia Chimini - Handlová naživo 29 novembra 2023 29. 11. 2023 — [SLEDUJTE NAŽIVO=] Patrioti Levice Spišskí Rytieri živý pren 4. 2023 — Používateľ Igor Matovic vysielal naživo. 14 h󰞋󰟠. LIVE s