top of page

Against All Odds-AAO Group

Public·41 members

Kukësi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 16/12/2023 Futbolli


... Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ((FUTBOLLI**)) Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejt 1 ...


[Transmetim*] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt 18/09/2 | RPNA drejtpërdrejt 23/04/2023 Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim iDid you forget your password? Please use your own email address, you probably don't ... Bëhet fjalë Sherr mes 3 të dënuarve me burgim të përjetshëm në burgun e Peqinit, vritet Arben Lleshi Një i dënuar ka mbetur i vdekur dhe dy janë plagosur në burgun e Peqinit si pasojë e një konflikti mes tre prej të burgosurve Shqipëri-Turqi, 100 vjet marrëdhënie diplomatike, MEPJ: Si dy aleatë të NATO-s, kontribuues për ruajtjen e paqes në rajon! 100 vjet më parë, më 15 dhjetor 1923, Shqipëria dhe Turqia vendosën marrëdhëniet diplomatike dhe nënshkruan Traktatin e Miqësisë. Me Shqipëria e rikthen Maqedonisë së Veriut 20 ikona Shqipëria i riktheu të premten Republikës së Maqedonisë së Veriut 20 ikona, që rezultonin të humbura. Ceremonia u zhvillua Sport Shko tek Rtsh Sport Genoa ngadalëson vrapimin e Juventusit Botërori për klube, Benzema humb penallti dhe eliminohet Skuadra japoneze Urawa Red Diamonds dhe skuadra egjiptiane Al Ahly janë kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Botës për Koshi dhuron spektakël në RTSH Sport Ka dhuruar spektakël supersfida e Kampionatit Kombëtar në Basketboll për meshkuj midis Tiranës dhe Besëlidhjes, një sfidë Hedhja e monedhave çokollatë në fushë, M’gladbach-Werder ndalet E pabesueshme në Gjermani, ndeshja mes Borussia Monchengladbach dhe Werder Bremen, e cila hapi javën e 15-të të Bundesligës, u ndërpre Hong Kong, “avullojnë” biletat e Mesit Biletat për miqësoren që Interi i Majemit do ta zhvillojë në Hong Kong janë shitur brenda një ore dhe kjo ka ardhur natyrisht Disiplina “masakron” Shënkollin Me dorë të hekurt. Tre herë kampioni i botës në Formula 1, Max Verstappen, gjatë një interviste të fundit foli për ardhjen e mundshme të femrave Mehmeti: Nuk duhet bërë dramë humbja me Vllazninë! Respektojmë Egnatian, por duam maksimumin Trajneri i Dinamo City, Dritan Mehmeti, ka folur për mediat në prag të ndeshjes së radhës ndaj Egnatias, që do të luhet të Spalletti: Kam pasur shumë oferta pas Napolit, Italia synon të fitojë Euro 2024 Trajneri i kombëtares italiane të futbollit, Luciano Spalletti ka treguar se ka patur oferta nga Emiratet e Bashkuara Arabe pasi përfunoi aventurën Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra simfonike e RTSH, koncerti i fundit i vitit nën dirigjimin e Gridi Krajës Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Orkestra simfonike e Radio Televizionit Shqiptar çeli sezonin e ri artistik në hollin “Gjon Simoni” me një koncert të veçantë, Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Festivali i këngës Festivali i 62-të, “Natën e Nostalgjisë” artistët pjesëmarrës performojnë këngët që kanë bërë histori Nata e tretë e Festivalit të Këngës në RTSH do të jetë padyshim magjike. Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Sot Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Sot [TV<<<] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 shtator 2023 [TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballsh ... Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së ka vendosur të përjashtojë skuadrën e Kategorisë së Cuadrado 3 muaj jashtë, Interi në merkato Pas thashethemeve që qarkulluan në orët e fundit, ka ardhur konfirmimi: javën e ardhshme Juan Cuadrado do të operohet në Finlandë, Todt thyen heshtjen për Schumacher, zbulimi rrëqethës: Nuk është më ai, por... Dhjetë vjet pas aksidentit dramatik që ndodhi në pistën e skive Meribel ku protagonisti fatkeq ishte Michael Schumacher, kanë ardhur disa Risi në Premier Ligë Pas pranisë së saj si gjyqtare e katërt në ndeshjen Fulham-Manchester City, ajo tani do të ngjitet në skenë dhe do të shkruajë Verstappen dhe fraza për femrat në F1: Është një problem biologjik... SPAK, progres mbresëlënës Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë, Alastair King-Smith nuk i kurseu vlerësimet për SPAK-un. Ai beson se puna më Kushtetuesja pezulloi marrëveshjen për refugjatët, Meloni: E respektoj, por s’do dështojmë Kryeministrja italiane Giorgia Meloni duke folur në samitin për Ballkanin Perëndimor në Bruksel ka deklaruar midis të tjerave se Italia Pas vizitës 2-ditore në Bullgari, Begaj takohet me presidentin e Maqedonisë së Veriut Në rrugën e kthimit nga Bullgaria, Presidenti Begaj ndaloi në Shkup ku pati një takim të shkurtër miqësor me Presidentin e Maqedonisë Vrasja në burgun e Peqinit/ “Si hyri arma në qeli? ”, Manja: S’jam prokuror, por do gjejmë përgjegjësit Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka folur për mediat pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në burgun e Peqinit ku i dënuari Sokol Mjacaj qëlloi me pistoletë Arben Lleshin dhe Indrit Shaqjan! Kush janë tre të dënuarit që u konfliktuan Sokol Mjacaj, Indrit Shaqja dhe Arben Lleshi janë të dënuarit përjetë që u përfshinë sot në sherrin e të burgosurve Begaj takon efektivët e FA në grupbatalionin e NATO-s, në Bullgari Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, i ndodhur në një vizitë zyrtare në Bullgari, ka zhvilluar një takim me efektivët e Forcave Tensionet në Kuvend, Sekretariati i Etikës vendos përjashtimin e 3 deputetëve të opozitës për 10 ditë Sekretariati i Etikës ka vendosur përjashtimin për 10 ditë të 3 deputetëve të opozitës nga Kuvendi. FK Kukesi vs Partizani Tirana Live Score & Result | 3 May 2024 | FOOTLIVEEngland Italy France Germany Spain Greece Portugal Youth Results Europe (A-L) + Europe (M-Z) + America + Asia + Africa + Oceania + Match FK Kukesi vs Partizani Tirana results and Live score on footlive. com. FK Kukesi - Partizani Tirana match for Kategoria Superiore starts on 03/05/2024 at 22:00 UTC/GMT. With footlive. com you can follow FK Kukesi results and Partizani Tirana results. Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 3 dhjetor 2023 17 or 2 dhj 2023 — RMSI 2023 Group 6 tet 2023 — [Shikoni@@@]]] Vllaznia Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 tetor 2023 (((TRANSMETO-))) Partizani Tirana Laçi ... Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 4 nën 2023 — 18 sht 2023 — Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM ... Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Debat i fortë/ Noka: Jo tym, po keni për të parë më shumë. Çipa: Ju s'po zgjidhni krizën brenda jush! Sulo: Pse vrasja u bë para futjes së regjimit "41 bis"? Ja dyshimet... Analisti Arjon Sulo ka hedhur hije dyshimi duke bërë një lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në burgun e sigurisë së lartë në Arrestimi eventual i Sali Berishës, ambasadori britanik: Të respektojë ligjin. KS Perparimi Kukesi vs Partizani Tirana Rezultati drejtpërdrejt KS Perparimi Kukesi vs Partizani Tirana rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2017/02/26 në 05:00:00 ... [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 31 orë më parë —... 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj ... Erzeni Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 4 ditë më parë 26 nën 2023 — Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 202 [[SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrej]] Egnatia Partizani ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page