Against All Odds-AAO Group

Public·37 members

HNK Rijeka NK Rudeš uživo 16.12.2023 Gledati TV

... Rudeš. NK Rudeš. SuperSport HNL. HNK Gorica. HNK Gorica · 0. : 0 · NK ... NK Istra 1961. NK Istra 1961. SuperSport HNK. HNK Cibalia. HNK Cibalia · 1. : 3 · HNK ...

U 63. su milimetri dijelili Rijeku od gola, Grgić je prošao Rešetara i lijepo pucao, no Šare je loptu skinuo s gol crte već svladanog Marića, možda je lopta čak prešla i liniju u cijelosti. Dileme nije bilo šest minuta kasnije, Grgić je lijepo pronašao Jankovića na suprotnoj stativi koji nije najbolje zahvatio loptu, ali ju je na kraju spretno ugurao u mrežu za veliko slavlje na Rujevici. Niko kada zabija, zabija dvostruko… Točku na "i", na kraju uvjerljive pobjede, stavio je Toni Fruk u svom debiju. Donedavni igrač Fiorentine, koji je u 57. zamijenio Djouharu, u 81. je izmijenio sjajni dupli pas s Jankovićem i na kraju poentirao s 10-ak metara za potvrdu riječkog slavlja i vrlo dobrog ulaska u sezonu, dok je Goda pogotkom glavom, nakon kornera kojeg je izveo Fruk, u posljednjoj minuti regularnog dijela samo potvrdio da je njegova momčad na stvarno dobrom putu. Ako se po jutru dan poznaje… Završna statistika Sofascorea jasno pokazuje dominaciju Rijeke: Kompletnu statistiku ove utakmice pronađite OVDJE. Za svaki slučaj, na toj je lopti bio kapetan Labrović, no mirno ju je ispratio u gol aut. U 13. je zaprijetila i Rijeka, nakon ubačaja iz kuta Dilaver je bio najviši u skoku, no njegov je udarac bez većih poteškoća zaustavio gostujući vratar Marić. Minutu kasnije u prilici je bio Grgić, Djouhara je lijepo prošao po lijevoj strani i povratnom loptom našao suigrača s desne strane čiji je udarac od bloka završio u korneru. Odlično je on probio lijevu stranu, odigrao kratki 'dupli pas' s Jankovićem te savladao Marića. 78. Još dvije zamjene radi Robert Prosinečki: ⇔ Mašala ulazi umjesto Pavleka ⇔ Brajković ulazi umjesto Šare. 76. Pisali smo kako je Rudeš dobro izgledao u prvom dijelu utakmice, ali u nastavku je zagrebački prvoligaš dosta potonou. Rijeke je puno konkretnija i opasnija. 74. Dvostruka promjena i u redovima Rijeke. ⇔ Petrović ulazi umjesto Hodže. ⇔ Pašalić ulazi umjesto Grgića. Uzalud je Grgić mahao sucu da je tu bilo igranja rukom… U 29. minuti Ljubanović je mogao bolje reagirati nakon jedne lopte koju je Goda odbio glavom, no njegov je udarac otišao visoko preko grede Labrovićeva gola. Dvije minute kasnije svoj udarac isprobao je i Niko Janković, no lopta je otišla daleko od vratiju Marića. "Plela" je Rijeka mrežu oko gola Rudeša, no pogodaka nije bilo, čak niti u 37. kada je Janković lijepo pronašao Bandu, a njegov udarac zaustavila greda. Ipak, dvije minute kasnije, Rijeka je povela. Rijeka više drži loptu u svojim nogama, ali nema konkretnije prilike. 46. Počelo je drugo poluvrijeme na Rujevici. Nema izmjena na niti jednoj strani. Stigla je i statistika prvog poluvremena: Detaljniju statistiku pogledajte OVDJE.? Komentar našeg Siniše Lončara: Zanimljivo, trener Rijeke Sergej Jakirović nije od prve minute prve utakmice sezone dao priliku niti jednom novom igraču pristiglom ovog prijelaznog roka. U momčadi bez Frigana i Ampema, najboljeg strijelca i asistenta Rijeke iz prošle sezone, najbolje se snašao Nais Djouahra koji je pokazao da bi mogao biti interno pojačanje. Osim njega, Rijeka baš i nije briljirala, gosti su prihvatili brzu i okomitu igru, a u dva navrata i lijepo zaprijetili, no domaćin je na kraju do vodstva stigao iz jedanaesterca, upisao je Janković svoj treći pogodak u bijelom dresu. U nastavku susreta Jakirović će, s obzirom na viđeno, sigurno dati priliku nekom od novih igrača, prije svega onih s ofenzivnim karakteristikama poput Pašalića, Fruka i mladog Franje Ivanovića koji je još na pripremama pokazao da bi mogao biti ugodno iznenađenje ove sezone... 63. Kakva intervencija Šare! Rudešov igrač spasio je svoju momčad izbivši loptu s gol-crte nakon udarca Grgića. Usporena televizijska snimka je pokazala kako je možda lopta ipak prešla gol-crtu. SuperSport HNL nema tehnologiju koja provjerava ovakve situacije. 57. ⇔ Prva izmjena na utakmici. U domaćim redovima je ušao Fruk umjesto Djouahre. 56. Sjajnu je priliku imao Rudeš. Odlično je s desne strane ubacio Šare, u sredini je bio Ljubanović čiji je udarac ipak bio neprecizan te prošao pored vratnice. 54. Nije bilo nikakvih prilika u prvim minutama drugog dijela. 71. Dvije izmjene kod Rudeša nakon drugog primljenog gola: ⇔ Tomečak je ušao umjesto Rešetara ⇔ Latković je ušao umjesto Lazarova. 69. GOOOL! 2:0 za Rijeku, drugi gol Jankovića. Rijeka je slomila Rudeš u drugom dijelu utakmice. Nakon nešto duže akcije Grgić je ubacio s desne strane. U sredini je bio Janković koji nije najbolje zahvatio loptu, ali je svejedno ona ušla u gol. Golijada na Rujevici: Rijeka uraganski otvorila novu sezonu, težak poraz ProsinečkogRIJEKA: Labrović - Veiga, Mitrović, Dilaver, Goda - Banda, Hodža (od 74. Petrović) - Grgić (od 74. Pašalić), Janković (od 85. Liber), Djouahra (od 57. Fruk) - Obregon (od 85. Ivanović) RUDEŠ: Marić - Pavlek (od 77. Brajković), Matić, Campos - Šare (od 77. Masala), Lazarov (od 71. Gotovo je prvo poluvrijeme. Rijeka ima minimalno vodstvo, ali dobar dojam je ostavio i Rudeš, posebno u veznom redu dok će Oddei vjerojatno tijekom sezone imati dosta poteza o kojima će se pričati. Rijeka je bila bolja, ali nedostajalo je ono što ju je krasilo prošle sezone - veća napadačka učinkovitost što i nije čudno s obzirom na odlaske Frigana i Ampema. Do gola su domaćini došli nakon greške Matića. 43.? Požutio je Goda i to nakon oštrog starta na Camposu. 40. ⚽ GOOOOL! Niko Janković je realizirao jedanaesterac za vodstvo Rijeke. Rudes vs Rijeka H2H - Livescore Rudes vs Rijeka H2H. « Back | Yesterday | Today Football online, Soccer Online, Score live, Soccer results, Live football scores, Latest football scores. HNK Hajduk SplitZaštita podataka U skladu s novom europskom regulativom (GDPR) HNK Hajduk š. d. je posvetio veliku važnost zaštiti podataka svojih korisnika odnosno način postupanja s informacijama koje se obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjete internetske stranice www. hajduk. hr. Sukladno tome, nadograđena je politika zaštite privatnosti i korištenja kolačića. 4:0 Gotova je utakmica! Rijeka je pobijedila s uvjerljivih 4:0. Rudeš je izgledao dobro u prvom poluvremenu, ali se u nastavku potpuno raspao. Junak susreta je Janković s dva gola i asistencijom, a po jednom su se u listu strijelaca upisali Fruk i Goda. 90+2. Pogodio je sada i Rudeš i to Oddei nakon ubacivanja Tomečaka, ali gol je poništen zbog zaleđa. 89. GOOOOL! 4:0 za Rijeku! Strijelac je Goda. Rudeš se potpuno raspao, a nakon što se upisao u listu strijelaca, Fruk se upisao i među asistente. HNK Rijeka NK Slaven uživo prijenos gledati 10.12.2023 prije 6 dana — HNK Rijeka NK Slaven uživo prijenos gledati 10.12.2023 Uživo prije 22 sata — NOGOMET UŽIVO: Lokomotiva i Hajduk igraju susret 18. kola u ... RUDEŠ-Lokomotiva Zagreb danas prijenos uživo + rezultat rijeka rudeš danas. utakmica rudeš danas. rijeka – rudeš nk rudeš raspored utakmica. rijeka rudes rezultat. nk rudeš utakmice. bednja rudes. rijeka rudeš ... Mislav Matić neoprezno je startao na Obregona koji je bio daleko od gola, no unutar kaznenog prostora, a sudac Erceg bez zadrške je pokazao na bijelu točku. Siguran egzekutor bio je Niko Janković, bio je to ukupno treći njegov pogodak u bijelom dresu nakon što je u prošloj sezoni s dva pogotka matirao Istru na Drosini. U nastavak susreta krenula je ista momčad Rijeke, u 48. je s ruba kaznenog prostora lijepo opalio Banda, no njegov je plasirani udarac prošao malo pored desne vratnice Marića. U 56. su zaprijetili i gosti, Šare je ubacio s desne strane, no Ljubanović nije najbolje zahvatio loptu koja je prošla pored riječke vratnice. HNK Rijeka vs NK Rudes Live HNK Rijeka vs NK Rudes live score and live streaming on December 16th, 2023 at 16:00 UTC time for Football Croatia HNL. HNK Hajduk Split Rijeka, D, 27/1/2024 - 15:00h. Osijek, G, 3/2/2024 - 15:00h. Slaven B. D, 10/2/2024 - 15:00h. Rudeš, G, 17/2/2024 - 15:00h. -, Klub, Ut. Bod. 1, Hajduk, 18, 40.